Zabýváme se vylepšováním budoucnosti studentů.
Nabízíme nezapomenutelné, praktické a kulturní
zážitky prostřednictvím mezinárodních zkušeností.

Kdo jsme?

Projekt Education Help, jehož kořeny sahají již do roku 2009, vznikl jako důsledek skloubení cestovatelské vášně se zahraničními zkušenostmi, jehož cílem bylo zajištění nezbytných kroků pro studium obyvatel třetího světa na území České republiky.V současně době EducationHelp oficiálně působí na území České republiky a aktivně spolupracuje s partnery v několika zahraničních destinacích.

Čím se zabýváme?

Education Help se zaměřuje na výuku jazykových kurzů a pobytů, včetně zajištění odborných a kulturních stáží, u nás i v zahraničí. Ve všech destinacích tak lze jednoduše spojit příjemné s užitečným, tedy aktivní nebo odpočinkovou dovolenou se studiem jazyka nebo získáním odborných zkušeností.

 
 

Jak to děláme?

Projekt Education Help se zaměřuje na rozvoj studentů prostřednictvím mezinárodních zkušeností. Poskytuje efektivní studijní prostředí, pod dohledem zkušených odborníků s dlouholetou praxí a specializací na výuku pro zahraniční klientelu. Služby jsou poskytovány včetně zajištění vstupního víza pro danou zemi, ubytování, pojištění a realizace dalších požadavků na základě klientových individuálních potřeb.

Jaká je naše vize?

Hlavním krédem Education Help je především flexibilita a individuální přístup za příznivé ceny. Cílem je dosažení dominantního postavení v zajišťování vysokého standardu mezikulturního vzdělávání.Veškeré námi nabízené služby jsou osobně testovány naším personálem. Budeme rádi, když se brzy budeme moci podělit o Vaše vlastní zkušenosti.

Do not hesitate to contact us!

Get more information now!